Переклад сайту

Мультимовний сайт - це нормальна практика при розробці сайтів для розумного бізнесу. Ми забезпечуємо професійний переклад під керівництвом редактора.

Навіщо вам замовляти переклад сайту?

  1. Вимога закону. Згідно із законом України №2704 від 16.07.2019, всі сайти, які зареєстровані в Україні та займаються тут продажем товарів та послуг, зобов’язані за замовчуванням завантажуватись для користувачів з України українською мовою.
  2. Гугл-перекладача недостатньо. Правильний переклад і дослівний переклад – не одне й те саме. Носій мови завжди відрізнить машинний варіант і помітить помилки . А це негативно відіб’ється на вашій репутації.
  3. Можливість комфортної роботи на закордонних ринках. Завдяки грамотним текстам, закордонні клієнти дізнаються про ваш бізнес саме те, що потрібно вам.
  4. Можливість просування сайту за кордоном. Українські та закордонні клієнти по-різному шукають ваші товари та послуги. Щоб ваш сайт “бачили” не тільки в Україні, необхідно оптимізувати сайт згідно із вимогами SEO.

Доступні мови:

Українська
Англійська
Російська
Польська
Арабська
Німецька
Литовська

З якими сайтами ми працюємо

Інтернет-магазини
Корпоративні сайти
Онлайн ЗМІ
Блоги
Сайти-візитівки
Landing Page

Етапи перекладу сайту українською, англійською та іншими мовами

01
Оцінка проєкту.
Після отримання від вас посилання на сайт, ми проводимо аудит сторінок, складаємо список сторінок для перекладу. Готуємо перелік завдань по сайту та узгоджуємо його з вами. Складаємо кошторис проєкту.
Термін виконання: до 2 робочих днів.
02
Оптимізація мовної версії сайту згідно із вимогами SEO.
Ми готуємо таблицю з URL однієї мови + URL другої мови, налаштовуємо 301 редиректы, коректні href lang, sitemap.xml, налаштовуємо Google Search Console. Роботи виконуються для збереження позицій вашого сайту по SEO.
Термін виконання: від 3 робочих днів.
03
Підготовка текстового контенту.
Згідно із затвердженим списком, готуємо переклад сторінок сайту. Після написання текстів, їх вичитує редактор, щоб текст був коректним, грамотним та легко сприймався користувачами сайту.
Термін виконання: від 3 робочих днів.
04
Налаштування мультимовного функціоналу.
Виконуються необхідні технічні роботи, щоб ваш сайт підтримував мультимовність.
Термін виконання: 2 робочих дні.
05
Розміщення контенту на сайті.
Досвідчений контент-менеджер розміщує контент на вашому сайті.
Термін виконання: від 3 робочих днів.
06
Фінальна презентація роботи.
В онлайн режимі демонструємо вам результати роботи, показуємо, як працювати з оновленою адміністративною панеллю. За необхідності складаємо інструкцію користувача.
Термін виконання: 1 робочий день.

Вартість перекладу сайту

1. На вашому сайті вже реалізована мультимовність, але вам потрібно встановити іншу мову за замовчуванням, наприклад, українську замість російської 2. На вашому сайті немає потрібної мовної версії
Ми вмикаємо потрібну мовну версію як основну, перевіряємо посилання на сайті, тестуємо, щоб мультимовність працювала коректно. Ми виконуємо весь необхідний перелік робіт з перекладу. Сюди входять:

  • налаштування функціоналу сайту, в тому числі налаштування SEO;
  • переклад текстового контенту;
  • розміщення контенту на сайті.
Термін виконання – до 5 годин.
Вартість – від 2 750 грн*.
Термін виконання – від 3 робочих днів.
Вартість – від 3 500 грн*.