Ginger&White

Розробка інтернет-магазину

Молодий стартап із виробництва корисних сухих сумішей для панкейків розпочинав роботу на базі соцмереж. Грамотно побудована стратегія, професіоналізм засновниць та злагоджена робота з командою розробки вилилися у продуктивний та успішний проект. Він продовжує розвиватись і зараз.
Особливості проєкту
1
Системний підхід до розробки з боку замовника: чітка постановка завдань, оперативний зворотний зв'язок
2
Інтернет-магазин WordPress, створений на базі шаблону
3
Запуск готового інтернет-магазину за 15 робочих днів.

Мета проєкту

Масштабувати бізнес за допомогою розширення каналів продажу. Оскільки єдиним джерелом доходу раніше були соцмережі, існував ризик втрати бізнесу: підприємець не може повністю контролювати роботу майданчиків, акаунти можуть заблокувати або зламати. У такому разі розробка власного інтернет-магазину є логічним кроком у розвитку та захисті продажів.


Що зроблено?

 1. Провели стратегічну сесію із замовником. Для розуміння загального стану проєкту та  постановки задач нам знадобилась одна зустріч. Клієнти добре орієнтуються у сучасних тенденціях e-commerce, тому було легко побудувати план роботи, окреслити контрольні точки та зони відповідальності.
 2. Обрали шаблон інтернет-магазину. Чітко розуміючи поставлені задачі, ми змогли підібрати такий шаблон, що повністю задовольнив вимоги по дизайну та функціоналу.
 3. Налаштували інтернет-магазин. Виконали необхідні інтеграції із сервісом оплати, сервісом доставки, CRM-системою кліента. А також розширили функціонал сайту і каталог.
 4. Наповнили сайт контентом. Весь контент- від тексту до відео – надали замовники. Вони відповідально підійшли до задачі, виконали професійну зйомку продукції, записали відео рецептів, підготували текстові описи сухих сумішей.
 5. Запустили просування інтернет-магазину. Розробили стратегію просування, що включала наступні інструменти:
  • SEO
  • таргетована реклама
  • контекстна реклама.
 6. Допомогли з налаштуванням інтернет-маркетингу. В подальшому замовники планували самостійно займатись просуванням інтернет-магазину, тому ми упакували для них необхідні матеріали:
  • розроблену стратегію інтернет-маркетингу;
  • систему ОПП (объективно-перевіряємих показників);
  • шаблони звітів для відстеження ефективності просування.

Результат роботи по розробці успішного інтернет-магазину

 1. Інтернет-магазин став масштабуємим бізнесом. Це дозволило збільшити кількість замовлень, не розширюючи кількість співробітників, автоматизувати ланцюг від оформлення замовлень до доставки покупцю.
 2. Замовник отримав працюючий інтернет-магазин, що повністю відповідає очікуванням. В ході першої сесії вдалося сформулювати дуже точні цілі та задачі проєкту. Команда розробки безпомилково зрозуміла завдання, тому вдалося реалізувати проєкт максимально швидко.
 3. Зручний для керування сайт інтернет-магазину. Вимоги замовника до адміністративної панелі сайту були реалізовані в повній мірі. Власник сайту може самостійно вносити коригування сторінок, додавати та видаляти розділи інформації, виконувати налаштування. Після розробки сайт постійно оновлюється власником самостійно.
 4. Запущені рекламні кампанії. Стратегія просування, яку запропонували наші спеціалісти з інтернет-маркетингу, була схвалена замовниками та реалізована в рекламній кампанії. Системний підхід до рекламних кампаній дозволив отримати стійкі результати. Рекламна кампанія призвела до збільшення потоку клієнтів інтернет-магазину. Конверсія в покупку збільшилась з 2,5% до 5,7%.

Скріншот проєкту


Інші проекти у категорії "Інтернет магазин"